Mesto tieňov

EUROVISION</a></h2></div><div class=

O seriáli

Mesto tieňov je televíznou udalosťou roka

8. December 2008 - Kinema udeľovala výročné ocenenia Film roka. Televíznu kategóriu získal seriál spolo4nosti DNA Production, ktorý vysielala TV Markíza.
Seriál Mesto tieňov je Televíznou udalosťou roka 2008. Spoločnosť DNA Production a televízia Markíza získali ocenenie na piatkovom odovzdávaní cien Kinema Film roka 2008 v rámci Medzinárodného filmového festivalu v Bratislave. Informovala o tom SITA.

Nominovaní boli aj minuloroční adepti Dvojka za celoročnú filmovú dramaturgiu a Joj za akvizičné seriály a projekt Huste.sk. Dvojka minulý rok zvíťazila.Mesto tieňov sa vysielalo na jar sezóny 2007/2008. Prvý slovenský kriminálny seriál sa stretol v piatkovom pohyblivom slote s mierne podpriemernou odozvou. Tak sa však páčil TV Nova, že si objednala vlastnú verziu. Na jeseň tak Nova vysielala remake - Kriminálka Anděl, ktorý sa stal jedným z najúspešnejších seriálov stanice v sezóne. V pondelkové prime-timy získaval pravidelne 50 % divákov.

Spoločnosť DNA Production teraz pre Markízu nakrúca druhú sériu Mesta tieňov, s vysielaním sa ráta opäť na jar. Viac informácií.

Nominoval a výhercu vybral redakčný tím Kinema.sk. Ďalšie informácie o výhercoch Kinema Film roka 2008 na portáli agentúry SITA.
Žádné komentáře
 
EUROVISION</a> </div><div class=