Mesto tieňov

EUROVISION</a></h2></div><div class=

NOVINKY

TV Joj začala promovať denný krimi seriál Prvé oddelenie. Máme teaser

Seriál odštartuje v septembri. Pozrite si teaser na Prvé oddelenie.
Televízia Joj už začína upozorňovať na svoj nový seriál Prvé oddelenie. V 20-sekundových spotoch rotujúcich vo vysielaní tlmočí dve informácie – že odštartuje v septembri a bude to "prvý slovenský denný kriminálny seriál".

V teasri ladenom do tmavých farieb upútavkový hlas hovorí: "Nebojte sa tmy, väčšina zločinov sa udeje cez deň." Práve zločin má byť hlavnou témou Prvého oddelenia. Podľa webu TV Joj sa práce na projekte začnú už v najbližších dňoch.

Jedna epizóda Prvého oddelenia bude mať približne 20 minút a formou spracovania sa dá zaradiť skôr k inscenovaným reláciám s nehercami typu Súdna sieň než ku klasickým dramatickým kriminálnym seriálom. Na rozdiel od súdnictva bude Prvé oddelenie o vyšetrovaní.

Televízia Joj si už cez Mac TV na Úrade priemyselného vlastníctva podala žiadosť o registráciu názvu. Ako vyplýva z webu úradu, chce si zaregistrovať označenie 1. oddelenie.

Už od začiatku leta začína Jojka aj s kampaňou na svoju prvú septembrovú novinku - pôvodný seriál Odsúdené. V závere jej self-promo blokov sa začal objavovať prvý teaser. Veľa zatiaľ neprezrádza.


Poslední komentáře
26.07.2009 00:08:11: ako to je s nazvom serialu? podla informacii z medii viem, ze titiul "Prve oddelenie" sa nataca aj s...
 
EUROVISION</a> </div><div class=