Mesto tieňov

EUROVISION</a></h2></div><div class=

NOVINKY

Otáznik nad druhou sériou

Bude Mesto tieňov ešte v tejto TV sezóne? Prečítaj si v článku!
Mnohí z Vás už určite netrpezlivo očakávajú 2. sériu obľúbeného krimiseriálu Mesto tieňov. Na jeho nasadenie si však budete musieť ešte nejaký čas počkať.

Prvý slovenský seriál s kriminálnou tematikou začala TV Markíza vysielať v apríli minulého roka. Hneď po uvedení sa stretol s pozitívnymi odozvami tak zo stránky kritiky, ako aj bežných divákov. Bohužiaľ, jeho vysielací čas (piatok večer) nebol práve ideálny pre seriál tohto druhu. Dúfajme, že pri jeho pokračovaní bude mať televízny líder pri výbere vysielacieho času viac šťastia. Napriek tomu dokázal zaujať aj českých susedov a vznikol jeho remake s názvom Kriminálka Anděl, ktorý sa stal jedným z najúspešnejších seriálov TV Nova v sezóne.

Spoločnosť DNA finišuje s nakrúcaním druhej série Mesta tieňov. Pôvodne mala byť nasadená do vysielania v apríli, podobne ako vlani prvá séria. Programové plány však nenasvedčujú tomu, že by sa to malo stať skutočnosťou. Je to snáď preto, lebo Markíza len pred týždňom spustila celkom nový seriál z mediálneho prostredia Rádio (a nie veľmi úspešne)? Každopádne je pravdepodobné, že tí, očakávali 2. sériu ešte túto jar, budú sklamaní. Zrejme sa dočkajú až v septembri, keď odštartuje nová televízna sezóna. Zostáva nám dúfať, že fanúšikovia dovtedy nestratia o seriál záujem a ostatnú mu verní aj po takom dlhom čase.

Marek Z.
Žádné komentáře
 
EUROVISION</a> </div><div class=