Mesto tieňov

EUROVISION</a></h2></div><div class=

NOVINKY

Joj našla miesto pre Prvé oddelenie

Televízia Joj od septembra upraví svoj program aj mimo prime-time. V access-prime naďalej ponechá Súdnu sieň, avšak upraví vysielanie pred ňou. Zmeny sú zachytené v cenníku reklamy na september a potvrdila ich aj televízia.
Do podvečerného slotu pribudne nová relácia: denná 20-minútová kriminálka Prvé oddelenie. Televízia Joj ju bude vysielať pred Súdnou sieňou, so štartom okolo 17:40. So Súdnou sieňou má viacero spoločných čŕt – rovnako využije nehercov vo vedľajších postavách. Dokonca to môžu byť tí istí ľudia, čo sa objavili v Súdnej sieni, ak podali presvedčivé výkony. Zároveň niektorí zo scenáristov Prvého oddelenia majú skúsenosti zo Súdnej siene. Aj Prvé oddelenie sa inšpirovalo skutočnými udalosťami, tentokrát z ozajstnej kriminalistickej práce.

Podľa cenníka po 17. hodine ostáva aj spravodajský blok Prvé Noviny – Promi Noviny, avšak tie prvé majú kratšiu stopáž ako na jar. Z accessu však zmizne Najlepšie Počasie, ktoré sa v sezóne 2008/2009 vysielalo pred Súdnou sieňou. Od septembra nepôjde dvakrát denne, ale už iba raz okolo 20. hodiny.

Zmeny nastanú i vo víkendovom access-prime. TV Joj potvrdzuje definitívny koniec Dr. Hermanovej – tej ostane iba reprízový a podľa informácií Mediálne.sk nadpriemerne sledovaný run na Joj Plus. Od septembra teda natrvalo ostávajú v Jojkinom sobotnom slote o 18:00 Víkendové Promi Noviny. Pred nimi budú Prvé Noviny s Najlepším Počasím a okolo 17. hodiny to Joj skúsi s 24-hodinovou reprízou seriálu Kutyil, s.r.o., z piatka. V nedeľu sa na 18. hodinu vráti Nové bývanie Vlada Voštinára s premiérovými časťami.

Off-time trhovej dvojky ostáva najmä akvizičný. Od desiatej po skončení Rannej show Adely a Sajfu a 24-hodinovej reprízy Prvého oddelenia má až do 17. hodiny akvizície – Policajta z L.A. (Martial Law), všetky tri CSI, Vražedné čísla (Numb3rs) alebo Špeciálne komando (The Unit).
Žádné komentáře
 
EUROVISION</a> </div><div class=