Mesto tieňov

EUROVISION</a></h2></div><div class=

KNIHA Mesto Tieňov

Mesto tieňov (1. diel)

Marek Zákopčan · Vydavateľstvo: Ikar, 2008
O knihe
Cyklus príbehov o tíme vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú neustály boj so zločincami rôzneho druhu, prináša čitateľom dramatické napätie aj hlboké emócie. V prvej časti Mesta tieňov sa stávame svedkami pátrania po vrahoch, ktorí neváhali bez milosti pripraviť o život iných ľudí. Záchvat ľudskosti pre peniaze vyústi do nemilosrdného vyvraždenia rodiny, Smrteľný žart je zas dôkazom toho, že zahrávanie sa s osudom môže mať tragické následky. Chladnokrvne naplánovaná vražda v kombinácii s domácim násilím je ťažiskom tretieho príbehu a v Konci sveta nahliadneme do neľahkého života komunity bezdomovcov. Kriminalisti majú však svoje vlastné osudy, ktoré sa neraz prepletú aj so samotnými prípadmi. Ich vzťahy i charaktery prekonávajú ťažké skúšky, no napriek tomu sa usilujú o bezpečnejší svet… Mesto tieňov vychádza v dvoch knihách. Každá obsahuje 5 častí.

Ukážka
... Zabijak, ktorý stál oproti nemu, sa k nemu priblížil s nožom v ruke. Provokatívne mu ním prešiel po tvári. Videl Jurčovi na očiach, že mu nahnal strach. Zasmial sa. Miloval ten pocit, že má v rukách niečí život. Iba od neho záviselo, či bude obeť trpieť, alebo bude jej koniec rýchly, nie príliš bolestný. Vedel však veľmi dobre, ako sa nakoniec rozhodne. Určite sa nenechá pripraviť o jedinečnú príležitosť byť pánom situácie. Muži zvalili Jurča na zem, aby ich šéf mohol vykonať svoje. Jurčo však nebol až taký bezmocný, ako sa domnievali. Skôr ako ho vytiahli z jeho príbytku, stihol si vziať starý malý nôž a schovať ho vo vrecku kabáta. Keď ho teraz tlačili k zemi, využil, že ich zovretie čiastočne povolilo, a siahol po ňom. Moment prekvapenia hral v jeho prospech. Nezaútočil však na chlapov po svojom boku, ale sa vrhol dopredu na muža, ktorý bol zodpovedný za Bertiho smrť. Podarilo sa mu bodnúť ho do ramena. Muž zreval od bolesti. No vtedy sa už jeho spoločníci spamätali a ...


Cena: 7,44€ POZOR posledný kus posielajú hneď!

Doporučená cena: 8,27€
Ušetríte: 0,83€ (10%)

Dostupnosť: Posielajú do 5 dní
OBJEDNÁVKA IDE CEZ GORILA.SK
_________________________________________________________

Mesto tieňov (2. diel)

Marek Zákopčan · Vydavateľstvo: Ikar, 2008
O knihe:
Cyklus príbehov o tíme vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú neustály boj so zločincami rôzneho druhu, prináša čitateľom dramatické napätie aj hlboké emócie. Úmyselné nehody zasiahnu zdrvujúcim spôsobom do života mladej študentky po tom, ako sa rozhodne zahrávať s temnou minulosťou iných ľudí. Lúpež v malom mestečku rozvráti pokojnú hladinu jeho obyvateľov a dve malé deti sa dostanú na zoznam Stratených, keď uprostred noci záhadne zmiznú. Nebezpečným protivníkom sa stane aj Sériový vrah a Únos presvedčí Evu Tomečkovú o tom, že zločin striehne na každom kroku.

Cena: 7,44€

Doporučená cena: 8,27€
Ušetríte:
0,83€ (10%)
        
             
Dostupnosť:
Posielajú do 5 dní
OBJEDNÁVKA IDE CEZ GORILA.SK

 
EUROVISION</a> </div><div class=